Escape Rooms - pokoje ucieczki

Skarb Gdańskich Korsarzy
Korsarze gdańscy ukryli gdzieś cenny łup. Odnajdź go i przekaż prawowitym spadkobiercom, w przeciwnym wypadku dosięgnie cię królewska klątwa…

Dla 2-5 osób  
Cela Śmierci
Zostałeś skazany na śmierć. Masz ostatnią szansę wydostać się z celi i udowodnić swoją niewinność.
Możesz też pozostać i dać odprowadzić się w ostatnią podróż twojego życia...


Dla 2-5 osób  
Alicja w Krainie Czarów
Czy Kraina Czarów istnieje? Czy Alicja odkryła swojego wroga? Pomóż rozwikłać tę zagadkę, inaczej i tobie grozi  śmiertelne niebezpieczeństwo .

Dla 2-5 osób  
Zombie Apokalipsa
W wyniku badań naukowców nad znalezieniem lekarstwa hamującego rozwój nowotworów zostaje stworzony wirus, który przemienia ludzi w żarłoczne zombie. Macie 60min na odnalezienie antidotum oraz uratowanie siebie i całej ludzkości.

Dla 2-5 osób  
Galaktyczna odyseja
Prom kosmiczny z ostatnimi ocalałymi po zagładzie ludźmi, zbacza z kursu ku nowemu światu, odchylony grawitacją czarnej dziury. Wybudzeni z hibernacji musicie błyskawicznie opanować oszalały system i uniknąć katastrofy.

Dla 2-5 osób  

Uwielbiasz rozwiązywać zagadki i spędzać czas w gronie przyjaciół? Aby zapewnić wam odpowiednią dawkę adrenaliny, przygotowaliśmy specjalne pokoje ucieczki, z których możecie wydostać się dopiero po rozwikłaniu zagadek. Czas jest ograniczony! Im szybciej rozwiążesz zagadkę, tym lepiej. Baza pokoi jest spora, aby każdy z was znalazł odpowiedni rodzaj rozrywki i poczucia humoru dla siebie. Możecie przeżyć przygodę życia i udać się na poszukiwanie skarbu piratów. Jeśli cenicie atmosferę grozy i strachu rodem z horroru, zapraszamy do Zombie Apokalipsa. Tutaj na każdym kroku czyha na was śmiertelne niebezpieczeństwo. Lubicie świat magii i czarów? Możecie też przenieść się do tajemniczej Krainy Czarów i rozwikłać niebezpieczną zagadkę. Horror? Przygoda? Dramat? Kryminał? Escape Rooms to świetna zabawa bez względu na scenariusz, który wybierzesz. Wszystkie pokoje ucieczki są przygotowane zarówno dla grup początkujących, jak i dla osób mających doświadczenie w Escape Rooms, są przewidziane dla grup 2-5 osobowych. Pokoje ucieczki to zarówno doskonały pomysł na wieczór kawalerski lub panieński, na randkę lub nudny wieczór. Wejdź osobiście do jednego z tajemniczych pokoi lub zrób niespodziankę Twoim przyjaciołom. Nasz salon rozrywki znajduje się w Gdańsku, przy ulicy Słowackiego 1A. Przeżyj niesamowitą przygodę w Escape rooms.

Zapraszamy Enigmat Escape Gdańsk

Gdańsk - Wrzeszcz, ul. Słowackiego 1A, budynek Centrum Wspinaczkowego BLOKFIT (naprzeciw Galerii Bałtyckiej) Enigmat Escape Trójmiasto
Escape Rooms Gdańs - Pokoje Ucieczki